کد خبر : 8184
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 سپتامبر 2021 - 15:31

خوش قدم تنها قربانی ناکامی کاراته بانوان در المپیک/ نقش اشرف امینی چه بود؟

خوش قدم تنها قربانی ناکامی کاراته بانوان در المپیک/ نقش اشرف امینی چه بود؟

مشخص نیست چرا کمیته فنی فدراسیون کاراته پس از برگزاری جلسات مختلف کارشناسی در نهایت تنها حکم به برکناری سمانه خوش قدم از سرمربیگری تیم ملی کاراته را داد و نقش اشرف امینی مدیر تیم ملی کاراته در ناکامی المپیک توکیو نادیده گرفته شد!   پس از ناکامی کاراته بانوان ایران در رقابت های المپیک

 خوش قدم تنها قربانی ناکامی کاراته بانوان در المپیک/ نقش اشرف امینی چه بود؟

مشخص نیست چرا کمیته فنی فدراسیون کاراته پس از برگزاری جلسات مختلف کارشناسی در نهایت تنها حکم به برکناری سمانه خوش قدم از سرمربیگری تیم ملی کاراته را داد و نقش اشرف امینی مدیر تیم ملی کاراته در ناکامی المپیک توکیو نادیده گرفته شد!

  پس از ناکامی کاراته بانوان ایران در رقابت های المپیک توکیو، کمیته فنی کاراته سرانجام پس از برگزاری جلسات مختلف، حکم به برکناری سمانه خوش فدم از سرمربیگری تیم ملی کاراته بانوان داد اما در این میان مشخص نشد چرا نقش اشرف امینی مدیر تیم های ملی کاراته بانوان ایران که به شرط داشتن اختیار تام در انتخاب بازیکنان و مربیان حاضر به قبول این سمت شده بود، نادیده گرفته شد و وی از زیر بار قبول مسئولیت این ناکامی شانه خالی کرد؟
اشرف امینی نایب رییس فدراسیون کاراته در ابتدای قبول مسئولیت مهم و کلیدی مدیریت تیم های ملی کاراته بانوان عنوان کرده بود” با توجه به اینکه مسئولان فدراسیون اعلام کردند که در تمامی رده‌ها و گروه‌های سنی تیم‌های ملی کاراته بانوان در ارتباط با انتخاب بازیکنان و مربیان اختیار و مسئولیت دارم، مدیریت تیم‌های کاراته بانوان را قبول کردم.”
حال با توجه به ناکامی کاراته بانوان ایران در رقابت های المپیک توکیو، اشرف امینی هیچ مسئولیتی در قبال این ناکامی بر عهده نگرفت و از مردم و جامعه کاراته عذرخواهی نکرد و شرایط در کمیته فنی نیز به شکلی پیش رفت که سمانه خوش قدم سرمربی تیم ملی تنها مقصر این ناکامی قلمداد شود.
فریبا بداغی سرمربی سابق تیم ملی کاراته بانوان نیز معتقد است: امینی نایب رئیس بانوان، مدیر تیم‌های ملی و عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی است، اما در حال حاضر کجاست که جوابگو باشد؟ ایشان نه تنها هیچ عذرخواهی نکرد، بلکه حتی توضیحی نیز نداد تا بدانیم چه اتفاقی افتاده است.
فدراسیون کاراته روز گذشته (شنبه) فرخناز ارباب را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کاراته بانوان معرفی کرد و اشرف امینی نیز سخت پیگیر انتصاب دیگر اعضای کادر فنی تیم بانوان است اما هنوز این سوال مطرح است چرا مدیر تیم های ملی بانوان پس از ناکامی در المپیک بدون هیچ گزندی در امان است و کماکان برنامه های خود را در تیم ملی، این بار برای موفقیت در المپیک توکیو دنبال می کند؟
همانگونه که امینی در ابتدای کار با وسواس زیاد و به شرط داشتن اختیار در انتخاب بازیکن و مربی، مدیریت تیم ملی کاراته بانوان را بر عهده گرفت و به لطف همین مسئولیت و حمایت فدراسیون کاراته در ادامه عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته شد، حالا پس از ناکامی در المپیک نیز باید پاسخگوی عملکرد و مسئولیت خود باشد و کمیته فنی نیز به دقت نقش او را در نتایج بدست آمده بررسی کند. منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.