کد خبر : 145016
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 دسامبر 2021 - 11:08

اقدام ترامپ باعث محبوبیت بیشتر سپاه می‌شود

اقدام ترامپ باعث محبوبیت بیشتر سپاه می‌شود

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: اقدام رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه موجب محبوبیت بیشتر این نهاد انقلابی خواهد شد. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه گرگان، اظهار کرد: اخیرا رئیس جمهور آمریکا دست به کارهایی زده که با هیچ کدام از معیارهای حقوقی

اقدام ترامپ باعث محبوبیت بیشتر سپاه می‌شود
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: اقدام رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه موجب محبوبیت بیشتر این نهاد انقلابی خواهد شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه گرگان، اظهار کرد: اخیرا رئیس جمهور آمریکا دست به کارهایی زده که با هیچ کدام از معیارهای حقوقی و بین المللی منطبق نیست.

امام جمعه گرگان افزود: یکی اینکه چند وقت قبل جولان در کشور سوریه به اسرائیل حاتم بخشی کرده بود و اخیرا هم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تروریست خوانده است.

نورمفیدی ادامه داد: من شخصا فکر می کنم این نشانه استیصال و درماندگی دولت آمریکاست چراکه عرب ها مثالی دارند ک می گوید فردی که در دریا در حال غرق شدن است دست به سمت هرچیزی دراز می کند تا شاید نجات پیدا کند اما هر چه بیشتر دست و پا بزند بیشتر در آب فرو می رود.

وی گفت: ترامپ و رژیم آمریکا هم در منطقه مستاصل شده و تمام برنامه هایی که در منطقه داشت به خاک و گل نشسته است و خودشان هم اعتراف کرده و بدون دلیل دست به چنین کارهایی در منطقه زده است.

وی افزود: اصولا ترور و تروریسم برای خود تعریفی دارد و به صورت خلاصه باید گفت تروریست به گروهی گفته می شود که برای مقاصد شوم و غیر انسانی خود دست به جنایت می زنند و در واقع دست به جان و مال مردم می زنند، با این تعریف که همه می توانند متوجه شوند که معنای بدیهی دارد و مصداق های بدیهی هم دارد ایا واقعا سپاه پاسداران عزیز ما تروریست است یا رژیم آمریکا؟ سپاهی که 40 سال است از استقلال این کشور در مقابل هر هجمه ای ایستاده و مقاومت کرده است.

امام جمعه گرگان گفت: استقلال این کشور توسط سپاه و سایر نیروهای مسلح در داخل و خارج از مرزها مانند کشورهای عراق و سوریه و … به درخواست خود این کشورها حفظ شده است.

نماینده ولی فقیه در گلستان افزود: سپاه در این کشورها با تروریست های مختلف مبارزه کرده است. آیا همچین نهادی که برای استقلال کشور و حتی برای مبارزه با تروریست در بیرون از مرزهای خودش مبارزه می کند تروریست است یا آمریکایی که هر چه از او به یاد می آوریم فجایعی است که درست کرده است. از ویتنام گرفته و در کل دنیا و هر منطقه ای که دولتی و گروهی درآن ایستاده است و حاضر نبوده حافظ منافع آمریکا باشد به دنبال این بود که از سر راه خودش بر دارد و جنایت های بسیاری در این مسیر انجام داده است.

نورمفیدی گفت: اگر آن ها به دنبال این بودند که منزلت سپاه ایران را پایین بیاورند سخت در اشتباه هستند و قطعا کارهایی که ترامپ کرده و سپاه انقلاب را تروریست نامیده است، موجب محبوبیت بیشتر این نهاد انقلابی خواهد شد.

وی تصریح کرد: این که حالا رژیمی مانند آمریکا که چهره اش برای همه معلوم شده، سپاه ما را تروریست بنامد این باعث نقص سپاه نیست، بلکه باعث کمال و محبوبیت بیشتر برای مردم منطقه خواهد بود.

امام جمعه گرگان ادامه داد: قرآن به ما اینگونه یاد داده که ممکن است برخی کارها به نظر ما نامطلوب بیاید اما در متن همان خیر و خوبی و تعالی خواهد بود.

نورمفیدی تصریح کرد: ملت ایران و همه اقشار و طبقات از هر جناحی وقتی می بیند یک نهاد انقلابی اینگونه مورد هجمه قرار می گیرند، وارد میدان می شوند و این برای همبستگی بیشتر است.

وی بیان کرد: امیدواریم سپاه انقلاب و همه نیروهای مسلح ما در مقابل بدبینی ها و بدخواهی های دشمن روز به روز قوی تر شوند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.