کد خبر : 147563
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 دسامبر 2021 - 15:54

توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار

توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار

عکس خبر آرشیوی است. مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد: به مناسبت نوروز ۳ میدان تره بار جدید و ۳ ایستگاه آتش نشانی افتتاح خواهند شد و ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار توزیع می شود. به گزارش ایسنا، اصغر عطایی – مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران

توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار
عکس خبر آرشیوی است.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد: به مناسبت نوروز ۳ میدان تره بار جدید و ۳ ایستگاه آتش نشانی افتتاح خواهند شد و ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار توزیع می شود.

به گزارش ایسنا، اصغر عطایی – مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران درباره آماده سازی پایتخت برای نوروز و اقدامات سازمان های زیر مجموعه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران توضیح داد.

او گفت: سازمان پسماند معمولا در ایام پایان سال با توجه به حجم زباله در مراکز خرید و برخی اماکن درگیر می شود. این سازمان ۷ اقدام ویژه برای آماده سازی تهران انجام می دهد که از جمله آنها استقرار ۲ هزار مخرن بازیافت در ظرفیت های ۱۲۰ و ۲۴۰ در راستای اجرای طرح کارت و همچنین حذف مخازن ۱۱۰ لیتری از سطح برخی معابر است.

به گفته عطایی، مشارکت سازمان در تولید و پخش مجموعه سریال «ن. خ» در راستای اقدامات فرهنگی و همچنین کارهای آموزشی فراوان در شستشو و بهینه سازی مدیریت پسماند از دیگر اقدامات این سازمان است.

بنابر اعلام سایت شهر، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران در مورد اقدامات سازمان میادین میوه و تره بار نیز گفت: این سازمان ۱۲ اقدام ویژه در این ایام دارد که بهره برداری از ۳ بازار جدید، هماهنگی جهت تأمین ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن محصولات پر مصرف، توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار، تخفیفات محصولات فرآوری شده در ۲۵ گروه کالایی و اجرای طرح پایش و کالیبراسیون کنترل ترازو ها از این دست است.

وی به  ۷ اقدام ویژه سازمان آتش نشانی در مناطق ۲۲ گانه نیز اشاره کرد و توضیح داد: از مهم ترین آنها افتتاح ۳ ایستگاه آتش نشانی جدید است که ایستگاه سعدی در منطقه ۱۲، یک ایستگاه در میرداماد  و ایستگاهی در فرمانداری ری افتتاح شد.

عطایی بیان کرد: ۵ هزار آتش نشان نیز در روز چهارشنبه آخر سال و آن ایام شهر را پوشش می دهند. هزار تیم عملیاتی جهت تأمین ایمنی در مبادی ورودی و خروجی در روز طبیعت پیش بینی شده است. در بهشت زهرا و مسیرهای منتهی به حضور مردم در بهشت زهرا (س) برای پنجشنبه آخر سال نیز تیم هایی مستقر خواهند شد. از دیگر اقدامات نیز ساماندهی تمامی۱۳۳ ایستگاه آتش نشانی است.

او گفت: ۸ اقدام ویژه نیز از سوی سازمان صنایع و مشاغل برای ایام نوروز انجام می شود. بهسازی وضع ظاهری کیوسک ها مانند شستشو، بهسازی و جمع و آوری سد معبر کیوسک ها از جمله آنهاست. مدیریت و ساماندهی دستفروشان و روزبازارهای موجود درمناطق از دیگر اقدامات در دستور است.

عطایی توضیح داد: محل هایی در ایام پایان سال با هدف ساماندهی دستفروشان با همکاری حریم بان و شهربان انجام می شود. مبارزه با موش و زنده گیری سگ های بی صاحب در سطح شهر و پاکسازی محیطی مراکز همگانی فروش خودرو که شامل پاکسازی این مناطق می شود از دیگر اقدامات است.

او افزود: اداره کل محیط زیست نیز ۹ اقدام ویژه در دستور کار دارد؛ معاینه فنی کلیه خودروهای سبک و سنگین از جمله آنهاست. همچنین کنترل ایمنی و  HSE در شهرداری و کنترل هزار ساختمان شهرداری در ارتباط با ماسک و دستکش، کنترل اتوبوس ها و بی آرتی و … جزو فعالیت های اداره کل محیط زیست است. کنترل کارواش ها و بازچرخانی آب نیز در گروه اقدامات محیط زیستی است. همچنین آب گرمکن های خورشیدی را نیز در مناطق بازبینی می کنند.

عطایی گفت: شرکت شهربان و حریم بان هم ۲ اقدام ویژه انجام می دهند که سعی می کنند با سد معبر غیر مجاز را مقابله کنند و بر ساخت و ساز ها نظارت داشته باشند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.