کد خبر : 196530
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 12 می 2022 - 19:10

باید رضایت ایران برای بازگشت آمریکا به برجام جلب شود

باید رضایت ایران برای بازگشت آمریکا به برجام جلب شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: مبادا ادبیات دشمن را تثبیت کنید هر چند وطن فروشانی چیپ زاده و زشت کلام از آن ادبیات استفاده کنند از قبیل “بازگشت ایران به برجام” زیرا ما خارج نشده ایم که برگردیم، شیطان بزرگ خارج شده و برای برگشت باید تحریم ها را بردارد. به گزارش

باید رضایت ایران برای بازگشت آمریکا به برجام جلب شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: مبادا ادبیات دشمن را تثبیت کنید هر چند وطن فروشانی چیپ زاده و زشت کلام از آن ادبیات استفاده کنند از قبیل “بازگشت ایران به برجام” زیرا ما خارج نشده ایم که برگردیم، شیطان بزرگ خارج شده و برای برگشت باید تحریم ها را بردارد.

به گزارش ایلنا، غلامحسین رضوانی در نشست علنی امروز( چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: از دولتمردانی که با وجود یاوه گویی غربگرایان در مذاکرات جاری با صلابت از منافع ملی حفاظت می کنند تشکر می کنم و توصیه می کنم در گزارش اقدامات به مردم به هیچ وجه از ادبیات سیاسی دشمن قدار استفاده نکنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد: مبادا ادبیات دشمن را تثبیت کنید هر چند وطن فروشانی چیپ زاده و زشت کلام از آن ادبیات استفاده کنند از قبیل “بازگشت ایران به برجام” زیرا ما خارج نشده ایم که برگردیم، شیطان بزرگ خارج شده و برای برگشت باید تحریم ها را بردارد. عقل و منطق و شرع همچنین مقررات بین المللی حکم می کند که رضایت ایران جلب شود هر چند به مذاق غربگرایان خوش نیاید. تردید نکنید که با هیاهو می خواهند ما را از پافشاری از حق  خودمان منصرف کنند.

وی ادامه داد: از گردانندگان شرکت مخابرات می خواهم بر اساس تعهدات کتبی خودشان با بازنشستگان رفتار کنند و اخطار می کنم چنانچه لجاجت کنند از مجاری مطمئن آنها را وادار به وفای به عهد می کنیم. به علاوه وزیر ارتباطات موظف است گردانندگان شرکت مخابرات را مکلف به اهتمام توسه امکانات و تجهیزات شرکت مذکور کند.

این نماینده مجلس مطرح کرد: مفتخریم به حمایت از جناب رئیسی و خدا را شکر می کنیم ایشان توفیق پیدا کردند، ریل خدمتگزاری دولت را تغییر داده اند و به ریل انقلاب حتی به طور نسبی برگرداندند، بیش از دو سوم مجلس ما از ایشان درخواست ورود کردند دوران ریاست جمهوری ایشان در تمام چهارسال پیش روی با فضای انتخاباتی استمرار خواهد داشت چرا که با وجود حضور انبوه مدیران قبل در این دولت با توجه به جهت گیری های اساسی، این دولت مورد پسند غربگرایان نیست.

رضوانی اظهار داشت: همکاران می دانید موافق حذف ارز ترجیحی با این شرایط نبودم و اجماع مسئولین و قوا، اقناع مردم و آمادگی سامانه ها را شرط لازم و ضروری می دانستم اما اکنون که این کار کلید خورده است و تقریبا با ۱۰ برابر شدن یارانه ها وارد اجرای این فاز شده ایم باید همه ما برای موفقیت کامل دولت تلاش کنیم، این امر به این معنی است که مراقبت کنیم هلاوت آن تبدیل به تخلی نشود.

وی افزود: به یاد دارم وقتی عملیات ثامن الائمه که بسیار استراتژیک و بن بست شکن بود  انجام شد و با موفقیت در سال ۶۰ به اتمام رسید منافقین و سایر ضد انقلاب برای کاستن از اهمیت آن در تهران اعلام کردند که خرمشهر آزاد شده تا به خیال خودشان کام مردم را بعد از اینکه معلوم شد خرمشهر  آزاد نشده تلخ کنند.

این نماینده مجلس مطرح کرد: به یاد داریم یارانه ۴۵ هزار تومانی را مسئولین دولت گروگان گیر سلامت و معیشت مردم مصیبت عظمی می نامیدند کنون که تقریبا ۱۰ برابر شده نباید با حرکات نسنجیده و غیر دقیق از قبیل تغییر قیمت آرد صنف و صنعت یک هفته قبل از اعلام ریاست جمهوری، کافی بود یک هفته صبر می کردیم بعد از اعلام ریاست جمهوری این کار انجام می شد در اقناع افکارعمومی در این کار عظیم نباید غفلت کنیم. سرمایه اصل ما به گواهی دوست و دشمن، مردم هستند بدون مردم همه ما هیچ هستیم، دوست و دشمن می دانند که سرمایه اساسی ما این است بنابراین برای حصول موفقیت کامل باید از مردم و نمایندگان مردم کمک بگیریم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: غربگرایان برانداز که در سال ها ۷۸،  ۸۸ و ۹۸ از مردم سیلی خوردند در راستای اهداف خودشان همه چیز را زیر سوال می برند با تمام وجود حرکت در فاز آمریکا را محکوم می کنم. رئیس جمهوری محبوب و مردمی باید با گام های استوار و اقناع مردم و تضمین جلوگیری از حرکات نسنجیده این امر مهم را به پیش ببرند. به کوری چشم غربگرایان آمریکا پرست نظام ما با وجود ۵ دهه دشمنی سرپا مانده و به پیش می رود چرا که  کسانی که همواره اینگونه این طرح ها نیاز اقتصاد داسته اند اکنون از همراهی خودداری می کنند

 

منبع:ایلنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.