کد خبر : 83062
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 نوامبر 2021 - 19:23

گل‌محمدی: از باشگاه خواستم رادوشووچ را برگرداند/ مربیان و مدیران درباره تیم‌های دیگر صحبت نکنند

گل‌محمدی: از باشگاه خواستم رادوشووچ را برگرداند/ مربیان و مدیران درباره تیم‌های دیگر صحبت نکنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مدیران و مربیان نباید درباره تیم‌های دیگر صحبت کنند. به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر آلومینیوم اظهار کرد: به کادر پزشکی و درمان خسته نباشید می‌گویم که در این شرایط سخت کارشان حساس وخطرناک است. برایشان آروزی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه زودتر

گل‌محمدی: از باشگاه خواستم رادوشووچ را برگرداند/ مربیان و مدیران درباره تیم‌های دیگر صحبت نکنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مدیران و مربیان نباید درباره تیم‌های دیگر صحبت کنند.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر آلومینیوم اظهار کرد: به کادر پزشکی و درمان خسته نباشید می‌گویم که در این شرایط سخت کارشان حساس وخطرناک است. برایشان آروزی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه زودتر ریشه این ویروس کنده بشود و امیدوارم مدیریت بهتری داشته باشیم و تنها راه نجات از این شرایط واکسیناسیون عمومی است که متاسفانه هنوز شروع نشده و مدیریت در این بخش ضعیف بود و امیدوارم مسئولین بیشتر به این موضوع فکر کنند.

وی افزود: مقابل تیمی بازی داریم که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفته و نشان داده با آمدن آقای منصوریان تیم منسجمی شده‌ است. فوتبال خوبی را از آلومینیوم دیدم و فردا روز راحتی برای ما نخواهد بود و باید بتوانیم از نظر دوندگی و ایجاد موقعیت در سطح بالایی باشیم تا بتوانیم بازی را ببریم. امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد. بازیکنان ما آماده هستند. امیدوارم فردا شاهد بازی تماشاگر پسندی باشیم.

او درباره تقابلش با علیرضا منصوریان هم گفت: در بازی رفت برابر آلومینیوم باختیم، اشتباهات داوری تاثیر گذار بود. یک گل آفساید بود و روی گل بدی هم اصلا خطایی انجام نشد. اما هیچوقت در بوق و کرنا نکردیم و همیشه به تصمیم داور احترام گذاشتیم و شرایط سخت داوری را درک می‌کنیم و می‌دانیم چه شرایطی دارند. آنها با حداقل دستمزد و حداکثر سختی کار، تلاش می‌کنند. از همه داوران تشکر می کنم. علارغم اینکه می‌بینیم برخی تیم‌ها از صحنه‌ای که آفساید بود، به گل رسیدند، چقدر شلوغ کاری و هوچی‌گری کردند. در بازی رفت و برگشت برابر همین تیم آلومینیوم، سه پنالتی به سود آلومینیوم نگرفتند و بازی را هم بردند و مساوی کردند و 4 امتیاز گرفتند، علارغم اینکه تیم حریف می‌توانست امتیازات بیشتری بگیرد.

او تاکید کرد:  تمرکز ما روی کار خودمان است. مشکلاتی که ما داریم، هیچ تیمی ندارد. از اول فصل مشکلات ما شروع شد  خصوصا بعد از رسیدن به فینال مشکلات سخت ما شروع شد. کار را شروع کردیم وادامه دادیم و در نیم فصل اول قهرمان شدیم. هر تیمی جای ما بود، از هم می‌پاشید. این را صادقانه می‌گویم. انرژی مثبت هواداران این تیم را زنده نگه داشت. جا دارد از همه بازیکنان تشکر کنم که علارغم همه مشکلاتی که در بحث مالی دارند، با تمام وجود تاش کردند و زحمت کشیدند. مشکلات باشگاه در بحث مالی، بر دوش بازیکنان بوده است. بدهی‌ به برانکو، بودیمیر و دیگران نباید به بازیکنان ارتباط داشته باشد، اما بیشترین فشار روی دوش بازیکنان بود و هنوز هم این فشار وجود دارد. امیدوارم باشگاه هم نسبت به این قضیه کمی توجه بیشتری داشته باشد. می‌دانیم مشکلات وجود دارد و می‌دانیم صبح  تا شب کار می‌کنند اما ادامه مشکلات ممکن است به تیم ضربه بزند.

گل‌محمدی همچنین گفت: متاسفانه در لیگ ما  باب شده که هر تیمی بیشتر اعترض و هوچی گری می کند، آن تیم امتیاز می‌گیرد. این موضوع در یکی دو سال اخیر خیلی باب شده است. به جای اینکه تمرکزشان روی تیم خودشان باشد، درباره این و آن صحبت می کنند. از مدیرعامل تا سرمربی‌ها درباره تیم‌های حریف صحبت می‌کنند پس تمرکزشان روی تیم خودشان نیست. این درد بزرگی برای فوتبال ایران  است که رخ می‌دهد. همانطور که گفتم اگر مشکلات ما را تیم دیگری  داشت، منحل می‌شد اما به عشق هواداران تلاش می‌کنیم. می‌دانیم در این شرایط کرونایی چقدر مشکل دارند اما از ما حمایت می کنند. از همه آنها  تشکر می‌کنیم.

او درباره اینکه بازیکنان آلومینیوم 75 درصد مطالبات خود را دریافت کرده‌اند، گفت: من اطلاعی ندارم اما اگر گرفته باشند، حقشان است. اصلا 100 درصد بگیرند. خیلی از تیم‌ها مشکل مالی ندارند و وقتی مقابل ما بازی می‌کنند، هم انگیزه مضاعف دارند هم پاداش‌هایشان چند برابر می‌شود. تیمی مقابل بازی می‌کرد که تساوی برابر ما برایشان 50 میلیون پاداش به همراه داشت. یا برد 80 تا 90  میلیون پاداش به همراه داشت. این نشانه این است که پرسپولیس راه خودش را پیدا کرده و تیم‌ها ازما می‌ترسند و این مسائل برای برخی تیم‌ها طبیعی است. ما با تمام وجود فقط بلد هستیم بجنگیم و برای کسب افتخار تمام تلاشمان را می‌کنیم.

او درباره وضعیت رادوشوویچ هم گفت: از وقتی رادوشوویچ از تیم جدا شد، به باشگاه گفتم تحت هر شرایطی او باید برگردد، چون در این شرایط حساس و بازی‌های پیش رو اگر اتفاقی برای حامل لک رخ بدهد، ما بدون دروازه‌بان می‌مانیم. یک دروازه‌بان جوان داریم که تجربه کمی دارد. از باشگاه می‌خواهم این موضوع را حل کند واز رادوشوویچ می‌خواهم که کمی کوتاه بیاید. نمی‌دانم اتفاقاتی که رخ داده به اینجا کشیده شده است. نباید این مسائل در تیم ما ایجاد می‌شد اما رخ داده، از شروع  فصل این مشکلات وجود دارد. هنوز سوال بزرگی دارم و آن این است که چطور بشار رسن رفت؟ ما دو بازیکن خارجی داشیتم که هر دو رفتند. امیدوارم موضوع رادوشوویچ حل شود و از باشگاه می‌خواهم مشکل را حل کند. لازم باشد خودم هم با رادوشوویچ صحبت می‌کنم که این مشکل برطرف شود.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره مصدومان تیمش هم گفت: کمال کامیابی‌نیا مصدوم است و عیسی آل‌کثیر قطعا در بازی فردا نیستند.

او همچنین گفت: در هفته‌های باقی مانده لیگ، تیم‌ها مربیان و مدیران دوست دارند نتیجه بگیرند. من می‌گویم از همه درخواست می‌کنم به جای مصاحبه درباره تیم‌های حریف تمرکزمان روی مسابقات و تمرینات خودمان باشد و به لیگ آرامش بدهیم. این چیزی است که فوتبال ما به آن نیاز دارد. این باب شده و اتفاق رخ داده مدیران و مربیان درباره تیم‌های دیگر صحبت می‌کنند و هرچه از دهانشان خارج می‌شود، می‌گویند و هیچ عکس‌العملی از سوی فدراسیون و کمیته اخلاق نسبت به آنها وارد نمی‌شود و انگار مصونیت دارند و خیلی راحت تهمت می‌زنند  وتوهین می‌کنند. این واقعا نگران کننده است، فدراسیون باید قوی ورود کند. صحبت‌های اخیر هم بار حقوقی دارد و فشار زیادی به باشگاه‌ها وارد می‌کند. این موضوع باید با ورود قوی فدراسیون برطرف شود و کسی نباید به خودش اجازه بدهد درباره تیم‌های دیگر صحبت کند. اگر ما هم بخواهیم صحبت کنیم حرف‌های زیادی برای گفتن داریم اما با هوچی‌گری درباره این موضوعات صحبت کردیم. امیدوارم مدیران و مربیان نسبت به تیم خود تمرکز داشته باشند و نسبت به تیم حریف صحبت نکنند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.