کد خبر : 203141
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 27 اکتبر 2022 - 16:29

دانلود زیرنویس فیلم Casper 1995 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Casper 1995 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Casper 1995 زیرنویس فیلم کاسپر کمدی فانتزی تاریک ماوراء الطبیعه با انیمیشن آمریکایی محصول ۱۹۹۵ به کارگردانی برد سیلبرلینگ، در اولین کارگردانی فیلم بلند خود، بر اساس شخصیت کارتونی هاروی کامیکس، کسپر روح دوست، ساخته سیمور ریت و جو اوریولو است. بازیگرانی چون کریستینا ریچی، بیل پولمن، کتی موریارتی و اریک آیدل

دانلود زیرنویس فیلم Casper 1995 زیرنویس فیلم کاسپر کمدی فانتزی تاریک ماوراء الطبیعه با انیمیشن آمریکایی محصول ۱۹۹۵ به کارگردانی برد سیلبرلینگ، در اولین کارگردانی فیلم بلند خود، بر اساس شخصیت کارتونی هاروی کامیکس، کسپر روح دوست، ساخته سیمور ریت و جو اوریولو است. بازیگرانی چون کریستینا ریچی، بیل پولمن، کتی موریارتی و اریک آیدل با استعدادهای صوتی جو نیپوت، جو آلاسکی، برد گرت و معرفی مالاچی پیرسون در نقش اصلی در این فیلم بازی می‌کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Casper 1995 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Casper 1995 در دوستی، مین پس از مرگ پدرش، وارث روان رنجور و لوس، کاریگان کریتندن، متوجه می شود که تنها در وصیت نامه ویپستاف منور باقی مانده است، در حالی که ثروت هنگفت او به چندین موسسه خیریه رفته است. کریگان و وکیلش دیبز نقشه‌ای را در اسناد وصیتنامه پیدا می‌کنند که از گنجی ادعایی پنهان شده در عمارت حکایت می‌کند، اما ملکی را پیدا می‌کنند که توسط روحی به نام کاسپر و عموهایش به نام سه‌گانه شبح‌آلود تسخیر شده است. آنها تلاش ناموفقی برای بیرون کردن ارواح از طریق کارشناسان ماوراء الطبیعه و یک تیم تخریب می کنند. کاسپر تنها گزارش خبری در مورد درمانگر ماوراء الطبیعه جیمز هاروی را تماشا می کند و بلافاصله با دختر نوجوانش، کت، کتک می خورد و باعث می شود کاسپر الهام بخش کاریگان در احضار جیمز به ویپستاف شود. کت از شهرت و وسواس پدرش برای تماس با روح همسر مرحومش آملیا بیزار است. هاروی ها به ویپستاف نقل مکان می کنند، اما تلاش کاسپر برای دوستی با آنها شکست می خورد وقتی عموهایش سعی می کنند آنها را عذاب دهند و بترسانند، که در نهایت با شکست مواجه شد.

دانلود زیرنویس فیلم کاسپر 1995 وقتی هاروی ها را به آنها صبحانه می دهد اعتماد آنها را جلب می کند و به دنبال کت به مدرسه می رود، جایی که وقتی کلاسش متوجه می شود که او در ویپستاف زندگی می کند محبوب می شود و موافقت می کند مهمانی هالووین آنها را در آنجا میزبانی کند. همکلاسی حسود او امبر با دوستش، ویک (که کت به او علاقه دارد) نقشه می کشد تا در طول مهمانی کت را تحقیر کند. جیمز سعی می کند جلسات درمانی را با سه نفر شبح مانند انجام دهد، که نه تنها سعی می کنند از آنها اجتناب کنند، بلکه نشان می دهند که آملیا را می شناسند. در ازای متقاعد کردن کریگان که آنها را به حال خود رها کند، آنها قول می‌دهند که برای ملاقات جیمز با همسرش از «نوار قرمز» عبور کنند.

کت متوجه می شود کاسپر هیچ خاطره ای از زندگی خود ندارد و اتاق بازی قدیمی خود را در اتاق زیر شیروانی بازسازی می کند تا به او یادآوری کند. کاسپر یک سورتمه چوبی قدیمی را که پدرش برایش خریده بود می‌شناسد، و به یاد می‌آورد که بیرون از خانه بازی می‌کرد تا اینکه سرما خورد و بر اثر ذات‌الریه مرد و تبدیل به یک روح شد تا پدرش را همراهی کند. یک مقاله روزنامه فاش می کند که پدر کاسپر پس از ساختن ماشینی به نام لازاروس که به گفته او می تواند مردگان را زنده کند، از نظر قانونی دیوانه اعلام شد. کاسپر و کت به زیرزمین می روند و لازاروس را پیدا می کنند. کریگان و دیبز یواشکی داخل می‌شوند، فرمولی را که لازاروس را نیرو می‌دهد، می‌دزدند و نقشه می‌کشند تا از ماشین استفاده کنند و معتقدند که می‌تواند به آنها جاودانگی بدهد. با این حال، آنها سعی می کنند یکدیگر را بکشند تا این نظریه را آزمایش کنند و گنجی را که فکر می کنند در طاق قفل شده زیرزمین است، پس بگیرند. این به اوج خود می رسد که کاریگان تلاش می کند با رنجروور خود دیبز را زیر پا بگذارد، اما در عوض با درختی در کنار صخره برخورد کرد. زمانی که از ماشینش خارج می شود، کریگان به مرگ می افتد و تبدیل به یک روح می شود.

زیرنویس فیلم Casper 1995 - بلو سابتايتل

زیرنویس Casper 1995 جیمز پس از اینکه سه نفر با او شوخی می کنند ناامید می شود و باعث می شود که او را به شهر ببرند. آنها قصد دارند او را بکشند تا خود را به یک گروه چهارگانه تبدیل کنند، اما پس از اینکه درمانگر مست اعلام کرد که او به کاریگان می گوید تا بتوانند در خانه خود بمانند، نظرشان تغییر می کند. با این حال، در حالی که هنوز مست است، جیمز به طور تصادفی در یک منهول سقوط می کند و جان خود را از دست می دهد.

در آزمایشگاه، یک کریگان شبح‌وار خشمگین با کاسپر و کت روبرو می‌شود و گنج را از طاق می‌دزدد و زمانی که دیبز می‌خواهد از او عبور کند، از پنجره به بیرون پرتاب می‌شود. همانطور که کریگان خواستار بازگرداندن او به زندگی است، کاسپر و کت با فریب کاریگان می‌گویند که او هیچ کار ناتمامی روی زمین ندارد و باعث می‌شود که خودش را به زندگی پس از مرگ پرتاب کند. پس از متلاشی شدن و ناپدید شدن روح کاریگان، سینه ای که او در دست داشت روی زمین می افتد و درب آن باز می شود و گنج درون آن بیسبال ارزشمند کاسپر است که توسط دوک اسنایدر امضا شده است. نقشه بخشی از بازی کاسپر با پدرش بود. جیمز که اکنون یک روح است و هنوز در حالت مستی است، با عموهای کاسپر برمی‌گردد و پس از اینکه او را به هوش می‌آورد، ناامیدی کت از این موضوع باعث می‌شود کاسپر یک شانس خود را برای بازگشت به زندگی قربانی کند و در عوض جیمز را بازگرداند.

مهمانی هالووین از طبقه بالا شروع می شود. شوخی امبر و ویک توسط سه گانه شبح خنثی می شود و آنها وحشت زده فرار می کنند. آملیا که اکنون یک فرشته است، با کاسپر به تنهایی در اتاق اسباب‌بازی‌اش ملاقات می‌کند و او را به خاطر شجاعت و فداکاری‌اش می‌داند و به او قراردادی از نوع سیندرلا اعطا می‌کند که می‌تواند تا ساعت 10 به‌عنوان جوان‌تر و فیزیکی‌اش داشته باشد و به او اجازه دهد. برای شرکت در مهمانی و رقصیدن با کت. آملیا با جیمز ملاقات می‌کند و به او می‌گوید که تا زمانی که زنده است آنقدر از خانواده‌اش راضی بوده که هیچ کار ناتمامی ندارد، و او را تشویق می‌کند که ادامه دهد، در حالی که توضیح می‌دهد که سه‌گانه Ghostly به قول خود برای ملاقات او با او عمل کردند. آملیا وقتی ساعت ده را به صدا در می آورد، به جیمز قول می دهد که آنها و کت یک روز دوباره با هم باشند و پس از بوسیدن کت، کاسپر دوباره به یک روح تبدیل می شود و مهمانان را می ترساند. با این حال، کت تحت تأثیر مهمانی قرار گرفته است، که جیمز می‌گوید تمام نشده است، و به گروه Ghostly Trio ترغیب می‌شود که تم برادرزاده‌شان را برای رقصیدن اجرا کنند.

زیرنویس فیلم Casper 1995 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم کاسپر 1995 در آخر هفته روز یادبود 16.8 میلیون دلار در سه روز اول اکران خود از 2714 سالن سینما به فروش رساند که میانگین آن 6205 دلار در هر سینما بود. در طی چهار روز، 22.1 میلیون دلار فروش داشت که به طور متوسط ​​8140 دلار در هر سینما بود. در آخر هفته دوم خود در رتبه اول ماند و 13.4 میلیون دلار دیگر به دست آورد و درآمد 10 روزه خود را به 38.9 میلیون دلار رساند. این فیلم در تمام طول تابستان به خوبی بازی کرد و در نهایت با فروش نهایی 100.3 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 187.6 میلیون دلار اضافی در سطح بین‌المللی به پایان رسید که مجموعاً در سراسر جهان 287.9 ​​میلیون دلار درآمد داشت که بسیار بیشتر از بودجه 55 میلیون دلاری آن بود و به یک موفقیت تجاری تبدیل شد.

کاسپر بر اساس 41 بررسی حرفه‌ای در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، با میانگین امتیاز 5.1/10، دارای امتیاز تأیید 51٪ است. اجماع انتقادی آن چنین است: «یک فیلم خانوادگی پر پیچ و خم و بی فکر که اغلب به جلوه‌های ویژه و شیطنت شفاف متوسل می‌شود.» متاکریتیک (که از میانگین وزنی استفاده می‌کند) به کاسپر بر اساس 22 منتقد، امتیاز 49 از 100 را اختصاص داد که نشان می‌دهد « بررسی های ترکیبی یا متوسط». تماشاگرانی که توسط CinemaScore مورد بررسی قرار گرفتند به فیلم نمره “A” در مقیاس A تا F دادند.

زیرنویس Casper 1995 - بلو سابتايتل

Time Out London آن را به عنوان “یک فیلم صمیمی و دوست داشتنی” توصیف کرد. راجر ایبرت به این فیلم سه ستاره از چهار ستاره داد و آن را یک “دستاورد فنی، تاثیرگذار و سرگرم کننده” خواند. ستایش فیلم برای جلوه های بصری آن.

زیرنویس کاسپر 1995 افکت‌های CGI که ​​در آن زمان به‌عنوان پیشرفته‌تر در نظر گرفته می‌شدند، و بازی‌های بازیگران اصلی مورد تحسین قرار گرفتند، به‌ویژه با توجه به این که در صحنه‌هایی که هاروی‌ها با ارواح تعامل دارند، پولمن و ریچی در واقع یا بدون هیچ‌چیز یا با ایستادن بازی می‌کردند. -در ماکت هایی که به عنوان مرجع انیماتورها استفاده می شود.

لئونارد مالتین در راهنمای فیلم خود در سال 2015 به فیلم امتیاز “بمب” داد و به تصویر کشیدن کاسپر به عنوان یک کودک مرده و نه یک روح اعتراض کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.