کد خبر : 203195
تاریخ انتشار : جمعه 28 اکتبر 2022 - 17:38

دانلود زیرنویس فیلم Cici 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Cici 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Cici 2022 یک خانواده پنج نفره در مزرعه ای دور از شهر زندگی ساده ای دارند. فکیر و هاوا پدر و مادری هستند که یک دختر به نام صالحه و دو پسر به نام های کدیر و یوسف دارند. فکیر نسبت به فرزندانش کاملاً سخت گیر است و آنها را مجبور می

دانلود زیرنویس فیلم Cici 2022 یک خانواده پنج نفره در مزرعه ای دور از شهر زندگی ساده ای دارند. فکیر و هاوا پدر و مادری هستند که یک دختر به نام صالحه و دو پسر به نام های کدیر و یوسف دارند. فکیر نسبت به فرزندانش کاملاً سخت گیر است و آنها را مجبور می کند در مزرعه و اطراف خانه کار کنند. او و هاوا نیز رابطه سردی با هم دارند و فکیر هر زمان که حاضر نشد با او بخوابد به شهر می رود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Cici 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Cici 2022 فکیر برادرزاده دوستش را به عنوان خدمتکار در مزرعه می پذیرد. اسم پسر جمیل است و او را مجبور کرده اند در اصطبل زندگی کند. کدیر می گوید که می خواهد روزی به دانشگاه برود اما فکیر می گوید که نمی خواهد. هاوا اصرار دارد که همه آنها بروند اما فکیر می گوید که آن را نخواهد داشت.

می گوید باید در خانه بمانند تا از خانه و خود مراقبت کنند وقتی پیر شدند. وقتی جمیل به نشانه‌ای سنگی را روی لبه پنجره می‌گذارد، صالحا شب‌ها در اصطبل با جمیل ملاقات می‌کند. کدیر دوست دارد بدون اجازه دوربین پدرش را بگیرد و زندگی آنها را ضبط کند، اما یک روز که با آن گرفتار می شود، فکیر او را به تنبیه کتک می زند.

زیرنویس فیلم سیسی 2022 یک روز که همه دارند کار می کنند، کدیر از شلنگ آب روی جمیل می پاشد. فکیر او را سرزنش می کند و کدیر می گوید که این فقط یک شوخی بوده است. فکیر دوربینش را بیرون می‌آورد و شروع به فیلم‌برداری می‌کند و سپس شلنگ را به جمیل می‌دهد و به او می‌گوید که به کدیر آب بپاشی. وقتی جمیل نمی‌خواهد این کار را انجام دهد، آن را می‌گیرد و به خود کادیر می‌پاشد تا اینکه هاوا می‌آید و سعی می‌کند جلوی او را بگیرد.

آن شب، کدیر را رها می کنند تا در سرما در حالی که خیس است بیرون بایستد. جمیل به سمت او می رود و ژاکتش را به او می دهد تا گرم شود. هااوا بالاخره به اندازه کافی می‌آید و با عجله بیرون می‌آید و کادیر را داخل می‌آورد و او را مقابل آتش می‌گذارد. فکیر جلوی تلویزیون خوابش می برد و یکی آتش را خاموش می کند و پنجره ای را باز می گذارد. صبح روز بعد فکیر با صدای کوبیدن پنجره از خواب بیدار می شود و به دلیل خوابیدن در سرما دچار بیماری می شود.

زیرنویس فیلم Cici 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Cici 2022 او هفته‌ها در بستر است و یک روز با یوسف بیرون می‌رود، به زمین می‌افتد. چندین سال بعد در آن خانه فیلمی با کارگردانی کدیر در حال تصویربرداری است. صالحا و هاوا نیز با حضور هاوا در فیلم برای یک صحنه حضور دارند. ناز دختر صالحا نیز آنجاست و با یکی از دوربین های دستی مشغول فیلمبرداری از BTS است. صالحا پس از سالها از زمانی که جمیل برای بررسی فیلمبرداری آمده بود دوباره با جمیل متحد می شود.

فیلم بر اساس زندگی آن‌ها است و کدیر لحظه‌ای را که پدرش شلنگ اسپری به او می‌پاشید، بازسازی می‌کند. هاوا اکنون کاملاً پیر است و به سختی می تواند حواس خود را حفظ کند. 2 سال بعد، کدیر در خانه می ماند و هنوز تدوین فیلمش را تمام نکرده است. اواسط بیماری همه گیر است و یوسف با همسر و پسرش از راه می رسد.

دانلود زیرنویس فیلم سیسی 2022 صالحا، ناز و هاوا روز بعد از راه می رسند و وضعیت روحی هاوا حتی بیشتر از این پس رفته است. ناز به دنبال فیلم BTS است که گرفته است اما کدیر می گوید که وقتی همه وسایل را جمع کردند از بین رفت. یوسف، کدیر و صالحه در مورد فروش ملک صحبت می کنند، زیرا هیچ یک از آنها قصد اقامت طولانی مدت در آنجا را ندارند. کدیر می گوید تا زمانی که فیلمش تمام نشود، آن مکان را نمی فروشد.

او به وضوح از چیزی ناراحت است اما درباره چه چیزی صحبت نمی کند. یوسف نیز از زندگی چندان خوشحال نیست و مدام با همسرش دعوا می کند. جمیل با ماشین قدیمی خود که یوسف برای تعمیر به شهر گذاشته بود می رسد. او برای صبحانه به آنها ملحق می شود و آنها سعی می کنند ببینند آیا هاوا او را می شناسد یا خیر.

زیرنویس Cici 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Cici 2022 هاوا با نگاهی گیج به چهره جمیل خیره می شود و سپس جمیل شروع به خواندن پسری می کند که در کودکی می خواند. هاوا برای لحظه ای لبخند می زند اما جمیل را می گیرد و به سمت پنجره می برد. او در حالی که می گوید «سنگ» به آستانه اشاره می کند، به این معنی که او و صالحه را می دانسته است. با رفتن جمیل، صالحا به او غذا می دهد تا بعداً بگذرد.

او هر زمان که بخواهد او را به خانه اش دعوت می کند و او می گوید که تلاش خواهد کرد. سپس به او می گوید که در سال آخر مدرسه پرستاری به آنکارا سفر کرده است. او به یاد می آورد که او را در لباس پوشیدن دیده بود و در حال کشیدن سیگار بود، بنابراین او هم در حالی که او را تماشا می کرد سیگار کشید تا بتوانند «با هم» سیگار بکشند. او بعد از آن سیگار را ترک کرد زیرا می دانست که هرگز به خوبی آن زمان نخواهد بود.

ناز چند نوار قدیمی Betamax را پیدا می کند و تصمیم می گیرد آنها را پخش کند. این فیلم های خانگی قدیمی است که در دوران کودکی کادیر و صالحه ضبط شده است. او همچنین لحظه‌ای را می‌بیند که فکیر شلنگ را به کدیر اسپری می‌کند و از واقعی بودن آن لحظه شوکه می‌شود. او به دنبال او می رود و او را در جنگل می یابد. او آنچه را که دیده است به او می گوید و یک بار دیگر از او فیلم BTS را که گرفته است می خواهد. او بعد از اینکه فهمید کجاست به دفتر او برمی گردد.

زیرنویس Cici 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سیسی 2022 ناز دوربین را در یکی از کشوها پیدا می کند و کارت حافظه را بیرون می آورد. او آن را به سیستم متصل می‌کند و در حالی که صالحه و یوسف وارد می‌شوند، شروع به بررسی فیلم می‌کند. همه آنها ویدیو را تماشا می‌کنند و از تصویر مادر سالم خود لذت می‌برند.

در یکی از بریده‌ها، وقتی ناز با هاوا خلوت می‌کند، هاوا شروع می‌کند در مورد مصرف مواد مخدر فکیر. مشخص می شود که او مقداری قرص خواب آور را له کرده و در چای او گذاشته و بعد از خاموش کردن آتش پنجره را باز کرده است.

یوسف و صالحه پس از مشاهده اعتراف آنها به قتل پدرشان، کنار خود هستند و کدیر سعی می کند یوسف را آرام کند و ناز به مادرش دلداری می دهد. هاوا وارد می شود تا چهره خودش را روی صفحه ببیند و خودش را به خاطر دختر بدی سرزنش می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.