کد خبر : 203246
تاریخ انتشار : شنبه 29 اکتبر 2022 - 17:34

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 زیرنویس فیلم هندی پادشاه منطقه در سال ۲۰۱۸ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی Ponram و تهیه‌کنندگی R. D. Raja. در این فیلم سیمران بازیگر ارشد در نقش منفی، سیواکارتیکیان در نقش دوگانه به همراه سامانتا، با بازیگران فرعی شامل سوری، ناپلئون، لال و کرتی سورش در نقشی کوتاه

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 زیرنویس فیلم هندی پادشاه منطقه در سال ۲۰۱۸ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی Ponram و تهیه‌کنندگی R. D. Raja. در این فیلم سیمران بازیگر ارشد در نقش منفی، سیواکارتیکیان در نقش دوگانه به همراه سامانتا، با بازیگران فرعی شامل سوری، ناپلئون، لال و کرتی سورش در نقشی کوتاه به ایفای نقش می پردازند. این فیلم دارای موسیقی ساخته شده توسط D. Imman و فیلمبرداری توسط Balasubramaniam است. این فیلم در 13 سپتامبر 2018 مصادف با جشنواره Vinayagar Chathurthi منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 سیما راجا پادشاه سینگامپاتی است که در خانواده ای زامیندار به دنیا آمده و نوه کادامباول راجا است. او در تمام مدت با حسابدار خود کاناکو سر و کار دارد. مدیر مدرسه ای نزدیک، آریا راجا، پدر سیما راجا را به مراسم اهدای جوایز در مدرسه دعوت می کند. با این حال، به دلیل مشغله های پدرش، سیما راجا پیشنهاد می کند که به جای آن برود. در اینجا او با سوتانتیرا سلوی، معلم ورزش و متخصص سیلامبام آشنا می شود و بلافاصله عاشق او می شود.

کالیشواری و کاتادی کنان دو آنتاگونیست فیلم هستند. کنان قبلاً قصاب بود، اما پس از آن از این فرصت استفاده کرد و زمین های وسیعی را برای ایجاد مزارع بادی خریداری کرد. برنامه های حریصانه او شروع به به خطر انداختن کشاورزی می کند و در نتیجه او را با سیما راجا درگیر می کند. درگیری بین این دو رخ می دهد و او سلوی را می رباید و در خانه اش زندانی می کند. در اینجا فلاش بک رخ می دهد که نشان می دهد سلوی دختر کنان با همسر اولش بود. او همسر اولش را برای کالیشواری رها می کند و باعث می شود همسر سابقش با افتادن در چاه خودکشی کند. آریا راجا تلاش می کند تا این تصاحب سریع زمین را متوقف کند. اما اهالی روستا به او توهین می کنند و او را مسخره می کنند که چرا در زمانی که مردم تحت کنترل او بودند کاری برای مردم انجام نداده است. این باعث می شود که او از یک قلب شکسته بمیرد. تشییع جنازه ای برای او انجام می شود. در حالی که سیما راجا عزادار مرگ او است و پدربزرگش او را به خاطر بی مسئولیتی تنبیه می کند. او شروع به توضیح اصل و نسب سیما راجا می کند و کار خود را با کادامباول شجاع و همسرش بهومی آغاز می کند. او داستان مبارزات کادامباول با بیگانگان را روایت می کند و از سرزمین تامیل خود محافظت می کند. او توضیح می دهد که چگونه از والاری ها به نفع خود برای شکست دادن ارتش گسترده مسلمانان به رهبری مالک کافور بهره برداری کرد. این داستان‌های جوانمردی محض، به سیما راجا انگیزه می‌دهد تا مسئولیت پدرش را بپذیرد و بالغ شود.

دانلود زیرنویس فیلم پادشاه منطقه 2018 سیما راجا از عشق سلوی به او بی خبر است. او به دادگاه می رود و سعی می کند به سلوی اجازه دهد خانه را ترک کند. با این حال، از آنجایی که او توسط کاله‌شواری اخاذی شده است (اگر می‌گفت بر خلاف میلش بازداشت شده است، خواهرش را می‌کشد)، او در پاسخ به هر سؤالی که پلیس می‌کرد، از پدرم بپرس. پلیس پرونده سیما راجا را خنثی کرد و او بسیار متاثر شد. با این حال، سیما راجا با درک معنای دوگانه پشت آن، نزد پدر رضاعی سلوی می رود و از او می پرسد که منظور سلوی از آن چیست. در اینجا او به عشق او به او پی می برد. سیما راجا ابتدا با ملاقات و توافق بر سر یک قرارداد جدید با راج اودایپور، طرح کانن برای خرید سریع را خنثی کرد. جزئیات آنها را قادر می سازد تا یک مزرعه بادی در زمین خود بسازند، در حالی که به آنها اجازه می دهد در زمین کشاورزی کنند و برای زمینی که مزرعه بادی در آن وجود دارد، اجاره دریافت کنند، بنابراین درآمد پایداری برای آنها فراهم می کند. ابتدا اهالی روستا مردد بودند اما بعد موافقت کردند. کنان عصبانی است. سیما راجا به خانه برمی گردد تا سلوی را بشکند و فرار کند. کنان و کالیشواری پس از آن متوجه این موضوع می شوند و شروع به تعقیب آنها می کنند. آنها دوباره او را دستگیر می کنند و با حلق آویز کردن او از توربین بادی به عنوان یک اقدام انتقامی برای خنثی کردن برنامه های تجاری خود آماده می شوند تا او را بکشند. سیما راجا به موقع می رسد تا او را نجات دهد، و یک مبارزه تضمین می شود، جایی که Kaaleeshwari توسط توربین بادی تا حد مرگ له می شود و Kannan شکست می خورد. سپس سیما راجا و سلوی با خوشحالی با هم زندگی می کنند.

زیرنویس فیلم Seema Raja 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس Seema Raja 2018 در 17 آگوست 2016، R. D. Raja اعلام کرد که فیلمی به کارگردانی Ponram با بازی Sivakarthikeyan در نقش اصلی تولید خواهد کرد که این فیلم سومین همکاری این زوج پس از سرمایه گذاری موفق Varuthapadatha Valibar Sangam (2013) و Rajini Murugan (2016) است. ). D Imman آهنگ موسیقی این فیلم را ساخته است که توسط استودیو 24 AM تامین می شود و قرار است در Vinayakar Chathurthi به نمایش درآید. راجا اعلام کرد که این فیلم در اوایل سال 2017 آغاز می شود و برای فصل دیوالی 2017 اکران می شود. سامانتا برای بازی در این فیلم به عنوان بازیگر اصلی قرارداد امضا کرد و سوری نیز در اواسط آگوست 2016 تایید شد که بخشی از بازیگران این فیلم خواهد بود.  D. Imman آهنگساز موسیقی، Balasubramaniem فیلمبردار و Vivek Harshan تدوینگر نیز حفظ شدند تا بخشی از پروژه از فیلم های قبلی کارگردان باشند. در همین حال، T. Muthuraj به عنوان کارگردان هنری این فیلم به جای G. Durairaj که قبلاً برای فیلم های قبلی پونرام کار می کرد، قرار داد. برای بازی در این فیلم، سامانتا در اواخر سال 2016 شروع به یادگیری هنر سیلامبام کرد. با این حال، تولید این فیلم به تعویق افتاد تا سیواکارتیکیان بتواند تعهدات خود را برای دو سرمایه‌گذاری دیگر راجا، Remo (2016) و Velaikkaran (2017) به پایان برساند. در طول تأخیر، پانرام همچنین گزارش‌هایی مبنی بر این که یک فیلم دوره‌ای است را تکذیب کرد و نشان داد که این فیلم مطابق با سرمایه‌گذاری‌های قبلی او خواهد بود.

این فیلم با یک رویداد پرتابی که در 16 ژوئن 2017 برگزار شد، با پیوستن سیمران، ناپلئون و لال به بازیگران آغاز شد. سیمران در نقش شخصیتی با سایه های منفی همراه با لال آشکار شد، در حالی که ناپلئون برای به تصویر کشیدن پدر سیواکارتیکیان قرارداد امضا کرد. اولین برنامه در انکاسی در روز بعد، با صحنه هایی که شامل فیلم بازیگران اصلی بود، آغاز شد. در اواخر نوامبر 2017، تیم فاش کرد که “پنجاه و پنج درصد” فیلمبرداری فیلم به پایان رسیده است، قبل از شروع برنامه سوم فیلمبرداری این فیلم بدون عنوان پیش رفت تا اینکه در فوریه 2018 عنوان سیما راجا از طریق پوستر نگاه اول به مردم اعلام شد. در این فیلم بازیگر زن کیرتی سورش سومین شانس بازی با سیواکارتیکیان را در نقش کوتاه به دست آورد. هنرپیشه سوری برای این فیلم یک سیکس پک دارد. فیلمبرداری این فیلم در 19 ژوئن 2018 به پایان رسید. این فیلم دارای بخشی تاریخی است که در آن سیواکارتیکیان در نقش یک پادشاه ظاهر می شود و کرتی سورش در نقش ملکه سیواکارتیکیان ظاهری ویژه دارد.

زیرنویس Seema Raja 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم پادشاه منطقه 2018 حقوق توزیع سیما راجا در لهستان توسط 7th Sense Cinematics به دست آمد. این فیلم در 13 سپتامبر 2018 منتشر شد. این فیلم توسط تلویزیون سان فروخته شد.

در سال 2016، طی اعلام سرمایه گذاری بعدی شرکت تولید R. D. Raja، 24AM Studios، که توسط Ponram کارگردانی شد، D. Imman برای ساخت موسیقی متن که سومین همکاری آنها با ترکیب Sivakarthikeyan-Ponram خواهد بود، وارد شد.

اولین تک‌آهنگ در 25 ژوئیه 2018 منتشر شد. پخش صوتی در 17 آگوست 2018 در مادورای با حضور بازیگران و خدمه و همه افراد مشهور دیگر برگزار شد. پس از انتشار صوتی، استودیو 24AM و Think Music India با استودیو Can-Lah همکاری کردند تا یک غرفه کارائوکه را برای اهداف تبلیغاتی فیلم ترتیب دهند. اولین رویداد غرفه کارائوکه در 25 آگوست 2018 در فونیکس مارکت سیتی، ولاچری، چنای و غرفه کارائوکه دیگری که در 30 آگوست 2018 به ترتیب در مادورای و کویمباتور برگزار شد.

زیرنویس فیلم پادشاه منطقه 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس پادشاه منطقه 2018 آلبوم موسیقی متن شامل دوازده آهنگ ساخته شده توسط D. Imman، با چهار آهنگ به عنوان نسخه کارائوکه، و یک نسخه دستگاهی است. این فیلم بزرگترین افتتاحیه سیواکارتیکیان بود و در آخر هفته افتتاحیه در گیشه 42 کرور (5.3 میلیون دلار آمریکا) جمع آوری کرد.

Seemaraja اغلب نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرد.  Janani.K از Indiatoday نوشته است: “کارگردان پونرام سیما راجا با بازی سیواکارتیکیان و سامانتا یک درام روستایی بی معنی است که هیچ چیز جدیدی در آن وجود ندارد. این یک فیلم توده ای بی مغز است.”

Srinivasa Ramanujam از The Hindu می گوید: “به نظر می رسد کارگردان Ponram با تلاش برای قرار دادن عناصر تجاری بیش از حد و برتری در هیچ کدام، ترفندی را از دست داده است.” پریانکا ساندار از هندوستان تایمز نوشت: «این فیلم سیواکارتیکی یک کمدی بی رنگ است».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.