کد خبر : 203294
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اکتبر 2022 - 16:43

دانلود زیرنویس فیلم Mosquito Squadron 1969 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Mosquito Squadron 1969 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Mosquito Squadron 1969 زیرنویس فیلم اسکادران پشه محصول سال ۱۹۶۹ است که توسط Oakmont Productions به کارگردانی بوریس ساگال و با بازی دیوید مک کالوم ساخته شده است. این حمله بازتاب عملیات جریکو است، یک حمله ترکیبی RAF-Maquis که زندانیان فرانسوی را از زندان آمیان که در آن پشه ها شرکت داشتند،

دانلود زیرنویس فیلم Mosquito Squadron 1969 زیرنویس فیلم اسکادران پشه محصول سال ۱۹۶۹ است که توسط Oakmont Productions به کارگردانی بوریس ساگال و با بازی دیوید مک کالوم ساخته شده است. این حمله بازتاب عملیات جریکو است، یک حمله ترکیبی RAF-Maquis که زندانیان فرانسوی را از زندان آمیان که در آن پشه ها شرکت داشتند، آزاد کرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Mosquito Squadron 1969 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Mosquito Squadron 1969 نیروی هوایی سلطنتی (RAF) در اوایل تابستان 1944 حمله به تاسیسات بمب پرنده V-1 آلمان را آغاز می کند. یک بمباران سطح پایین در یک سایت پرتاب V-1. اسکات و ناوبر/ بمب اندازش کشته می شوند. پس از حمله، بالمن و دوست او، ستوان پرواز آن زمان (که بعداً به عنوان رهبر اسکادران نیروی هوایی سلطنتی کانادا شناخته شد) کوئینت مونرو (دیوید مک کالوم) به همسر اسکات، بت (سوزان نیو) دلداری می دهد و به زودی یک رابطه عاشقانه شکل می گیرد و عشقی را که آنها داشتند دوباره زنده می کند. سال ها قبل بود.

مونرو پس از اینکه تقریباً جان خود را در یک مأموریت شناسایی عکاسی بر فراز قلعه شارلون در شمال فرانسه از دست داد، به دستور فرمانده هوایی هافورد (چارلز گری) مأمور می شود تا با استفاده از یک بارنز والیس زمینی حمله به قلعه را رهبری کند. از “بمب پرش” (به عنوان Highball) استفاده کنید. به دنبال گزارش دستگیری و شکنجه فرض شده توسط گشتاپوی یک مبارز مقاومت فرانسوی ماکی، اسیران متفقین، از جمله اسکات بسیار زنده و سایر هوانوردان سرنگون شده RAF، به عنوان “سپر انسانی” برای خنثی کردن یک حمله نگهداری می شوند. این در یک فیلم نگران‌کننده دیده می‌شود که توسط یک جنگنده Luftwaffe Messerschmitt Bf 109 رها شد که همراه با دیگران، فرودگاه را بمباران کرد و تعدادی از پرسنل RAF را کشت.

دانلود زیرنویس فیلم  اسکادران پشه 1969 هدف نیروی هوایی سلطنتی تونلی است که به یک کارخانه زیرزمینی نازی ها در محوطه قلعه منتهی می شود، جایی که موشک های دوربرد و چند مرحله ای جدید “V-3” در حال ساخت هستند. زندانیان در نماز صبح یکشنبه در کلیسای کوچک نگهداری می شوند تا آنها را در یک مکان متمرکز کنند. این بخشی از یک حمله هماهنگ است که به مبارزان مقاومت فرانسوی Maquis اجازه می دهد تا آنها را بیرون بیاورند، زمانی که یک پشه از بمب هایبال برای ایجاد سوراخ در دیواره بیرونی نزدیکترین نمازخانه استفاده کرد. اما نه قبل از آن که پدر بلاگر (مایکل آنتونی)، یک کشیش کاتولیک و مامور ماکی، توسط یک افسر ارتش آلمانی خشمگین، لتونانت شاک (ولادک شیبال)، به دلیل امتناع از دستور دادن به هواپیماها به سلول هایشان کشته شود. زندانیان شاک را خلع سلاح می‌کنند، او را به بیرون هل می‌دهند و زمانی که RAF حمله را آغاز می‌کند، در داخل محبوس می‌مانند.

مونرو و بنیستر دو هایبال اول خود را رها می کنند، اما هر دو از دست می دهند. بعد از اینکه کلارک وینگمن توسط یک Bf 109 سرنگون شد، تنها دو تا برای دو هدف باقی مانده است. بنیستر توسط فلک سرنگون می شود و به داخل تونل سقوط می کند، بمب های او منفجر می شود و منجر به تخریب کارخانه می شود. مونرو دیوار زندان را منفجر می‌کند، درست زمانی که آلمانی‌ها می‌خواهند در نمازخانه را بشکنند و با مسلسل تمام زندانیانشان را بشکنند. این اجازه می دهد تا بیشتر هوانوردان فرار کنند. افسر ارشد RAF، رهبر اسکادران نیل (برایان مارشال)، در جریان فرار زندانیان بر اثر شلیک تپانچه ماشین آلمانی کشته می شود. همرزمانش با کمک رزمندگان مقاومت از قلعه و محوطه آن بیرون می آیند. بمباران با موج دوم پشه‌ها که بمب‌های معمولی را پرتاب می‌کنند که ساختمان‌های قلعه را از بین می‌برد، ادامه می‌یابد.

زیرنویس فیلم Mosquito Squadron 1969 - بلو سابتايتل

زیرنویس Mosquito Squadron 1969 مونرو و اسکات پس از شکسته شدن پشه مونرو توسط فلک، برای مدت کوتاهی دوباره با هم متحد می شوند. اسکات، که هنوز از فراموشی رنج می برد و نمی تواند نام خود را به خاطر بسپارد (او برای شناسایی یک “X” گچی روی لباس خود می زند)، تلاش مونرو برای به خاطر سپردن او را رد می کند، بدون توجه به ذکر نام همسرش. اسکات بعداً خود را قربانی کرد تا یک تانک آلمانی را با پانزرشرک تسخیر شده متوقف کند. او مونرو و دیگران را نجات می دهد اما برای نجات گروهبان پرواز ویلی بانس (نیکی هنسون)، ناوبر مونرو خیلی دیر شده است.

روز بعد، پس از نجات توسط زیردریایی، مونرو به همراه سایر بازماندگان حمله، با یکی از دو هواپیمای ترابری Avro Anson به پایگاه هوایی RAF خود بازگردانده شد. پس از تبریک توسط افسر فرمانده خود، فرمانده بال پنروز (دینسدیل لاندن)، و همچنین فرمانده هوایی هافورد، او دوباره با بث و برادرش، ستوان پرواز داگلاس شلتون (دیوید دانداس) متحد می شود. شلتون یک خلبان سابق است که دست راست خود را در جنگ از دست داده است. او یک قلاب را در جای خود به کار می گیرد و اکنون در همان اسکادران مسئول آموزش خدمت می کند. او از او پنهان می کند که شوهرش زنده مانده و اسیر شده است (هم او و هم شلتون در واقع متوجه شده بودند که شوهرش به لطف فیلم آلمانی پخش شده کشته نشده است).

زیرنویس فیلم Mosquito Squadron 1969 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم  اسکادران پشه 1969 اگرچه این فیلم دنباله ای نیست، اما شبیه فیلم 633 اسکادران محصول 1964 است و حتی از برخی از فیلم های آن نیز استفاده کرده است. سکانس پیش از عنوان (شامل موسیقی افتتاحیه فوق الذکر توسط فرانک کوردل) نیز از فیلم جنگ جهانی دوم عملیات کمان پولادی گرفته شده است. فرودگاه بووینگدون در هرتفوردشایر مکانی برای صحنه های زیادی بود. چهار هواپیمای “قابل پرواز” د هاویلند پشه، از جمله RR299، که در نهایت سقوط کرد و خیلی بعد در ژوئیه 1996 منهدم شد، در فرودگاه مستقر شدند. “قصر” مورد استفاده در واقع مینلی مانور، در نزدیکی Farnborough در همپشایر، جنوب انگلستان است.

سلاح هایبال نشان داده شده توسعه واقعی بمب Upkeep “سد شکن” بارنز والیس بود، و فیلم پشه هایی که هایبال ها را روی زمین می اندازند، آرشیو واقعی جنگ جهانی دوم است، اگرچه در این صورت از هایبال هرگز در نبرد استفاده نشد. شخصیت چارلز گری از بارنز والیس در طی جلسات توجیهی خود نام می برد، به گونه ای که به اشتباه نشان می دهد که این نام برای پرسنل RAF به خوبی شناخته شده است (والیس تا پس از جنگ به طور عمومی به عنوان مخترع Upkeep معرفی نشده بود). بمب‌نمای ویژه هایبال نیز نشانی واقعی از نمونه مورد استفاده در نبرد است. خودرویی که توسط دیوید مک کالوم هدایت می شود، یک گودسال V8 کورسیکا مدل 1935 است.

زیرنویس فیلم  اسکادران پشه 1969 - بلو سابتايتل

زیرنویس اسکادران پشه 1969 این فیلم دارای یک موسیقی به یاد ماندنی (شروع با ضربات کوبنده درام باس تا پس‌زمینه صحنه‌های بمب‌های پرنده V-1) است که توسط فرانک کوردل آهنگسازی و رهبری می‌شود. آهنگ کوردل به عنوان یک آلبوم موسیقی متن از United Artists Records در نظر گرفته شده بود که هرگز منتشر نشد تا اینکه فیلم Score Monthly سرانجام آن را بر روی سی دی منتشر کرد، همراه با آهنگ کوردل برای خارطوم.

اکثر منتقدان بر ارزش‌های تولید کم‌هزینه تمرکز کردند، اما فیلمنامه و بازیگران نیز مورد انتقاد شدید برخی از بخش‌ها قرار گرفتند. در سال 1968، مک کالوم، که در یک جشنواره فیلم در نیس شرکت می کرد، نقل قول شد: “من فیلم های بونگو را بهتر از آن زباله های پشه دیده ام”.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.