کد خبر : 203592
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 8 نوامبر 2022 - 19:17

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2016 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2016 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2016 زیرنویس فیلم ترسناک یک فیلم اسلشر مستقل آمریکایی محصول سال ۲۰۱۶ به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی دیمین لئون است. دیوید هوارد تورنتون، جنا کانل، سامانتا اسکافیدی، کاترین کورکوران، مت مک آلیستر و مایکل لیوی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. تورنتون هنر دلقک قاتل را به تصویر می

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2016 زیرنویس فیلم ترسناک یک فیلم اسلشر مستقل آمریکایی محصول سال ۲۰۱۶ به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی دیمین لئون است. دیوید هوارد تورنتون، جنا کانل، سامانتا اسکافیدی، کاترین کورکوران، مت مک آلیستر و مایکل لیوی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. تورنتون هنر دلقک قاتل را به تصویر می کشد که سه زن جوان با بازی کانل، اسکافیدی و کورکوران را در هالووین شکار می کند. این دومین حضور فیلم بلند شخصیت هنر دلقک است، پس از فیلم گلچین لئونه در سال 2013، شب یادگاران، که شامل فیلم‌هایی از فیلم‌های کوتاه قبلی که او نیز کارگردانی کرده است و همچنین شخصیت را نشان می‌دهد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Terrifier 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Terrifier 2016 مردی در حال تماشای تلویزیون کوچکی است که در آن مونیکا براون، مجری برنامه گفتگو، با زنی به شدت از ریخت افتاده، تنها بازمانده یک قتل عام که در هالووین قبلی رخ داد، مصاحبه می کند. براون اشاره می کند که جسد قاتل که تنها به عنوان “دلقک هنر” شناخته می شود، از سردخانه ناپدید شد و نشان می دهد که او هنوز زنده است. زن بد شکل اصرار دارد که او را دیده است که مرده است. مرد با عصبانیت تلویزیون را لگد می زند و کیسه زباله را پر از اشیاء تیغه ای می کند. بعد از مصاحبه، مونیکا با دوست پسرش تلفنی صحبت می کند و به دلیل ظاهرش اظهارات تحقیرآمیزی درباره مصاحبه می کند. زن مخروبه که استراق سمع می‌کرد، به مونیکا حمله می‌کند و چشمانش را بیرون می‌آورد و دیوانه‌وار می‌خندد.

در شب هالووین، دو دوست، تارا و داون، یک مهمانی هالووین را ترک می کنند. آرت دلقک، آنها را به پیتزا فروشی تعقیب می کند. صاحب رستوران تقریباً آرت را برای آغشته کردن مدفوع خود به تمام دیوارهای حمام از محل اسکورت می کند. دخترها متوجه می شوند که یکی از لاستیک های ماشین داون بریده شده است و تارا با خواهرش ویکی تماس می گیرد تا بیاید آنها را بردارد. در حین انتظار، تارا از یک کارگر کنترل آفات، مایک، می پرسد که آیا می تواند برای استفاده از سرویس بهداشتی وارد ساختمان آپارتمان متروکه ای شود که او در آن کار می کند. هنگامی که وارد خانه می شود، با زنی فریب خورده روبرو می شود که معتقد است عروسکی که حمل می کند، کودک شیرخوار اوست. هنر پیش از ربودن داون، دو کارگر پیتزا فروشی را می کشد و مثله می کند.

دانلود زیرنویس فیلم ترسناک 2016 تارا در داخل ساختمان آپارتمان با هنر مواجه می شود. او را با چاقوی جراحی می کوبد و به او مواد مخدر می زند. تارا بسته به صندلی از خواب بیدار می شود و آرت سپیده دم را به صورت وارونه معلق نشان می دهد. او تارا را مجبور می‌کند تا سپیده‌دم را با یک اره برقی نیمه تمام ببیند. تارا فرار می کند اما آرت او را با شلیک گلوله می کشد. بانوی گربه شاهد این موضوع است و از مایک التماس می کند که با پلیس تماس بگیرد. مایک او را به عنوان دیوانه رد می کند، اما آرت او را با چکش بیهوش می کند. بانوی گربه هنر را در گهواره عروسکش کشف می کند. او در درخواست بازگشت “فرزند” خود، سعی می کند با در گهواره گرفتن هنر، دلسوزی مادرانه اش را به او نشان دهد.

زیرنویس فیلم Terrifier 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس Terrifier 2016 ویکی می رسد تا تارا و داون را به خانه ببرد اما توسط آرت به زیرزمین فریب می خورد. در آنجا او آرت را کشف می کند که بانوی گربه را به شدت مثله کرده و پوست سر و سینه هایش را پوشیده است. همکار مایک به دنبال او می‌آید اما توسط آرت سرش از بدن جدا می‌شود. ویکی از آرت فرار می کند اما با یافتن جسد خواهرش غصه می خورد. سپس آرت با یک گربه 9 دم موقت به او حمله می کند، اما مایک ناگهان از راه می رسد و آرت را بیهوش می کند. آن دو فرار می کنند و 9-1-1 را صدا می زنند اما آرت ظاهر می شود و مایک را می کشد. ویکی به داخل یک گاراژ عقب نشینی می کند و آرت با یک کامیون وانت از در عبور می کند و باعث آسیب بیشتر به ویکی می شود. همانطور که او بی اختیار دراز می کشد، آرت شروع به خوردن صورت او می کند. پلیس از راه می رسد، اما آرت قبل از اینکه مأموران بتوانند او را دستگیر کنند، با تپانچه به داخل دهانش شلیک می کند.

جسد هنر به همراه اجساد قربانیان فوت شده اش به سردخانه منتقل می شود. زمانی که پزشک زیپ کیف بدن آرت را باز می کند، آرت او را زنده می کند و او را خفه می کند. یک سال بعد، ویکی پس از توانبخشی از جراحات وارده توسط هنر از بیمارستان مرخص می شود. مشخص می‌شود که او زنی است که از صحنه ابتدایی فیلم به شدت تغییر شکل داده است و به این ترتیب وقایع کل فیلم در همان سال گذشته رخ داده است.

زیرنویس فیلم ترسناک 2016 شخصیت هنر دلقک اولین بار در سال 2008 در فیلم کوتاه The 9th Circle ظاهر شد که لئونه نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشت. لئونه بعداً فیلم کوتاهی به نام Terrifier را نوشت و کارگردانی کرد که هنر را به نمایش گذاشت و در سال 2011 منتشر شد. این فیلم های کوتاه در سال 2013 در فیلم گلچینی All Hallows’ Eve گنجانده شد، که هم اولین حضور فیلم بلند هنری و هم اولین کارگردانی بلند لئونه را رقم زد.

در سال 2015، لئون کمپینی را در وب‌سایت تأمین مالی جمعی Indiegogo برای تأمین مالی Terrifier راه‌اندازی کرد، یک اسپین‌آف بلند از شب یادگاران.  پس از اطلاع از کمپین Indiegogo، فیل فالکون، فیلمساز، بودجه لازم را برای پروژه در ازای دریافت اعتبار تهیه‌کننده فراهم کرد. در حلقه نهم، فیلم کوتاه ترسناک و شب یادگاران، هنر توسط مایک جیانلی بازی شد، اما در فیلم ترسناک، هنر توسط دیوید هاوارد تورنتون به تصویر کشیده شد.  تورنتون از قبل با All Hallows’ Eve زمانی که برای نقش Art in Terrifier تست داد، آشنا بود و پس از بداهه‌سازی صحنه کشتن در میم، برای این نقش انتخاب شد.

زیرنویس Terrifier 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس ترسناک 2016 در جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، Terrifier دارای رتبه تایید 56% بر اساس 16 بررسی و میانگین امتیاز 6.1/10 است. در حالی که بازی تورنتون و جلوه‌های ویژه با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد، انتقادات از فیلم بیشتر به دیالوگ‌ها، بازی در صحنه‌های خاص و عدم رشد شخصیت‌های قهرمانان بود.

جان هیگینز (Starburst) اجرای کانل و کورکوران را تحسین کرد زیرا آنها “سرنخ های جذابی هستند و توجه را به خود جلب می کنند.” هیگینز همچنین تعادل فیلم را در تعلیق و غرور ستایش کرد. آنتون بیتل از مؤسسه فیلم بریتانیا، فیلم را به‌عنوان یک «سواری هیجان‌انگیز و بدون زیرمتن» توصیف می‌کند که آشکارا بی‌معنا بودن و بی‌معنی بودن تمام مرگ‌های موش و گربه روی پرده را با اعداد و ارقام تبلیغ می‌کند. ورود به ژانر خالص، مواجهه – و سرگرم کننده – با ما با همه جانشینی نقابدار شوم روح هالووین.” فیلمی که 84 دقیقه تعقیب و برش را ارائه می‌کند که عمدتاً در محدوده یک مکان اتفاق می‌افتد. لئون از آن سناریوی ساده جهنم را هدایت می‌کند، با این حال، هر ذره تنش ممکن را از هر لحظه دوشیده است. این یک دهه 80 هیجان‌انگیز، بی‌رحمانه و وحشتناک است. بازگشتی که توصیه می‌کنم آن را بررسی کنید، به‌خصوص اگر به همان دهه فیلم‌هایی که این فیلم به وضوح مورد توجه قرار می‌دهد علاقه دارید.” سول هریس از مجله Starburst به این فیلم امتیاز 6 از 10 داد و نوشت: «ترریفایر که به عنوان یک بازگشت به فیلم‌های ترسناک B دهه 80 ارائه می‌شود، سبک بسیار بیشتری – هم از نظر بصری و هم شنیداری – نسبت به میانگین دارد. فیلمی با این ماهیت. این یک فیلم به‌طور شگفت‌انگیز زیباست برای فیلمی درباره دلقکی که مردم را تکه تکه می‌کند.” جرمی آسپینال از رادیو تایمز فیلم را ستایش کرد و نوشت: «اما علیرغم غم و اندوه بی دریغ، جو فراوان و تنش گیج کننده ای نیز وجود دارد که تا اوج عاقبت ادامه دارد». در پایان نامه ای از ام. کیث بوکر، او می نویسد که به جای تکامل ژانر فیلم اسلشر در جهات مختلف، ترسناک به عنوان ادای احترام به فیلم های دهه 1980 این زیرژانر عمل می کند اما با جلوه های ویژه بهتر و ارزش تولید بالاتر. بوکر همچنین شباهت هایی با صحنه مرگ اره برقی داون (کورکوران) و تعقیب نانسی تامپسون توسط فردی کروگر در صحنه وان حمام در کابوس در خیابان الم (1984) مشاهده می کند.

این فیلم بدون مخالفان نبود. آمیانا بارتلی از FilmInquiry.com احساس کرد که فیلمنامه فیلم فاقد شخصیت‌های اصلی و عمقی است و نوشت: «دلقک هنر پتانسیل این را دارد که یک شخصیت ترسناک مهیب، وحشتناک و فرانچایز باشد، او فقط به چاشنی و پرورش بیشتر نیاز دارد.» فلیکس واسکوئز جونیور از Cinema Crazed آن را “قیمت اسلشیر نسبتاً متوسط” نامید و اظهار داشت که فیلم فاقد هرگونه خلاقیت و تنش است و در عین حال از خط داستانی خود نیز انتقاد می کند. واسکز نقد خود را با این جمله به پایان رساند: “به عنوان یک فیلم ترسناک هدف بالایی دارد، اما احساس می‌کنید که یک مهمانی بسیار دور ریختنی است که پس از پخش تیتراژ آن را فراموش خواهید کرد.”

زیرنویس فیلم ترسناک 2016 - بلو سابتايتل

این فیلم سه نامزدی جایزه اره برقی فانگوریا را دریافت کرد: بهترین فیلم کوتاه، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (تورنتون) و بهترین گریم (لئون). در فوریه 2019، دیمین لئون اظهار داشت که دنباله‌ای برای Terrifier در حال تولید است و فیلم‌نامه دنباله دیگر قبلاً نوشته شده است. این فیلم در اکتبر 2019 با شرکت Fuzz on the Lens Productions به عنوان تهیه کننده مشترک همراه با سینمای عصر تاریک شروع به تولید کرد. این فیلم ابتدا در طول تولید آخرین روزهای فیلمبرداری خود به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد، اما در نهایت در سپتامبر 2020 از سر گرفته شد و فیلمبرداری آن در سال 2021 به پایان رسید. این فیلم در Arrow Video FrightFest در لندن، انگلستان در 29 اوت 2022 به نمایش درآمد. ، قبل از دریافت اکران سراسری سینمای ایالات متحده در تاریخ 6 اکتبر 2022، و در نوامبر 2022 برای پلتفرم های پخش پخش خواهد شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.