کد خبر : 28422
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 7 اکتبر 2021 - 20:39

جزئیات وام‌های مختلف دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

جزئیات وام‌های مختلف دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

دانشگاه تربیت مدرس جزئیات وام‌های مختلف دانشجویی این دانشگاه را اعلام کرد.  بر این اساس، مهلت ثبت نام وام ضروری به دانشجویان دوره روزانه کارشناسی ارشد(ورودی ۹۹-۱۴۰۰ ) و دکتری ورودی(۹۷-۹۸-۹۹-۱۴۰۰) این دانشگاه تا ۳۰ مهر ادامه دارد. مدارک لازم جهت دریافت وام ضروری از صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت شامل سند تعهد محضری به

جزئیات وام‌های مختلف دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

دانشگاه تربیت مدرس جزئیات وام‌های مختلف دانشجویی این دانشگاه را اعلام کرد.

 بر این اساس، مهلت ثبت نام وام ضروری به دانشجویان دوره روزانه کارشناسی ارشد(ورودی ۹۹-۱۴۰۰ ) و دکتری ورودی(۹۷-۹۸-۹۹-۱۴۰۰) این دانشگاه تا ۳۰ مهر ادامه دارد.
مدارک لازم جهت دریافت وام ضروری از صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت شامل سند تعهد محضری به همراه کپی یا جواز کسب است.
همچنین مهلت ثبت‌نام  وام ودیعه مسکن به دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی(۹۹-۱۴۰۰) و دکتری ورودی(۹۷-۹۸-۹۹-۱۴۰۰) که به دانشجویان دوره روزانه متاهل غیرخوابگاهی تعلق می‌گیرد، تا ۳۰ مهر ماه اعلام شده است.
مدارک لازم جهت ثبت‌نام این متقاضیان نیز سند تعهد محضری با دو ضامن معتبر به همراه کپی(حکم کارگزینی ضامن کارمند رسمی یا پیمانی، قراردادی ) یا جواز کسب،  اصل و تصویر اجاره نامه به نام دانشجو در تهران که دارای کد رهگیری باشد،  تصویر کارت ملی دانشجو و همسر،  تصویر چهار صفحه اول عقدنامه و تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه متقاضی و همسر است.
ثبت‌نام وام تحصیلی ویژه دانشجویان دانشجویان روزانه کارشناسی ارشد پزشکی ورودی(۱۳۹۹و۱۴۰۰) نیز تا ۳۰ مهر ماه انجام خواهد شد.
این دانشجویان نیز باید سند تعهد محضری به همراه کپی(حکم کارگزینی ضامن کارمند رسمی یا پیمانی، قراردادی) یا جواز کسب را به عنوان مدرک به دانشگاه ارائه دهند.
ثبت‌نام وام شهریه به دانشجویان نوبت دوم و شهریه‌پرداز کارشناسی‌ ارشد ورودی( ۱۴۰۰-۹۹ ) و دکتری ورودی( ۹۷-۹۸-۹۹-۱۴۰۰ ) نیز تا ۳۰ مهر ماه ادامه دارد. مدرک لازم جهت دریافت وام شهریه از صندوق وزارت بهداشت نیز ارائه سند تعهد محضری به همراه کپی(حکم کارگزینی ضامن کارمند رسمی یا پیمانی، قراردادی) یا جواز کسب و گواهی کسر از حقوق ضامن اعلام شده است.
بنا به اعلام دانشگاه تربیت مدرس، متقاضیان وام باید در مقطع تحصیلی قبل تسویه حساب نموده و دانشگاه آنها را در سیستم صندوق رفاه را فارغ التحصیل اعلام نموده باشد. در غیر این صورت امکان ثبت و تایید درخواست وام مقدور نخواهد بود.
گفته شده، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد فقط یک نوبت در طول مدت تحصیل و دانشجویان مقطع دکتری دو بار در طول مدت تحصیل مجاز به درخواست وام هستند.
منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.