کد خبر : 176761
تاریخ انتشار : یکشنبه 26 دسامبر 2021 - 18:19

بررسی راهکارهای شبکه سازی در حوزه کارآفرینی

بررسی راهکارهای شبکه سازی در حوزه کارآفرینی

به منظور تبادل نظر و انتقال تجربیات، پنجمین کنفرانس کارآفرینی دانشگاه شریف در بهمن ماه برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، از سوی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف پنجمین دوره کنفرانس ملی کارآفرینی با هدف ایجاد زمینه مناسب برای تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربیات و ارائه دستاوردهای محققان و پژوهشگران و مدیران سازمان‌ها و صنایع و

بررسی راهکارهای شبکه سازی در حوزه کارآفرینی

به منظور تبادل نظر و انتقال تجربیات، پنجمین کنفرانس کارآفرینی دانشگاه شریف در بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، از سوی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف پنجمین دوره کنفرانس ملی کارآفرینی با هدف ایجاد زمینه مناسب برای تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربیات و ارائه دستاوردهای محققان و پژوهشگران و مدیران سازمان‌ها و صنایع و کارآفرینان برگزار می‌شود.

این رویداد در حوزه شبکه سازی نوآوری در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مدل‌های شکل گیری و حفظ شبکه سازی نوآورانه، تاثیر شبکه سازی نوآورانه بر رشد و توسعه کسب و کارها، چالش‌ها و موانع شبکه سازی در اکوسیستم کارآفرینی ایران، نقش دانشگاه‌های کارآفرین در شکل گیری شبکه‌های نوآور و مدل‌های حمایتی دولت در ایجاد شبکه‌های کارآفرینی و نوآوری از جمله محورهای این کنفرانس به شمار می‌رود.

خدمات شبکه سازی در شتابدهنده‌ها و مراکز نوآور، نقش بروکرهای فناوری در ایجاد و توسعه شبکه سازی کسب و کار، شناسایی و ارزیابی استعداد کارآفرینی و کارآفرینان، الزامات و راهکارهای کارآفرینی و کارآفرینان و تاثیرات بلندمدت اجتماعی کسب و کارهای کارآفرینانه بر جامعه از دیگر محورهای پنجمین دوره کنفرانس کارآفرینی دانشگاه شریف است.

متقاضیان برای شرکت در این رویداد کارآفرینی می‌توانند مقالات خود را تا ۱۵ دی ماه به این دانشگاه ارسال کنند.

منبع: ايسنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.